Пошук

В Обухівській тергромаді завершили будівництво ветеринарного комплексу

В Обухівській тергромаді завершили будівництво ветеринарного комплексу

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада, с. Деремезна. Притулок «Відродження» планує стерилізувати тварин з регіону. Днями в притулку завершили будівництво ветеринарного комплексу, де на місці професіонали можуть стерилізувати тварин.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на 04563.com.ua.

Раніше притулок запрошував медиків точково або збирав тварин для поїздок у ветеринарні клініки, однак тепер для них створили всі умови:

  • карантинне приміщення з боксами для тварин;
  • маніпуляційну кімнату, обладнану хірургічним столом та необхідними меблями;
  • окремо закупили вагончик-побутівку для зберігання кормів та ліків.

У притулку мешкає понад 250 безпритульних тварин – котів та собак. Через війну їхня кількість зростає, відповідно, тварин потрібно стерилізувати для зупинення росту популяції. Ветеринарний комплекс дозволяє проводити процедуру на місці, а також надавати тваринам невідкладну медичну допомогу.

Побудова ветеринарного комплексу – це результат благодійного проєкту «Залізні Лапки» від компанії Joker та фонду Happy Paw. Разом з донатами та внесками компанії вдалося зібрати трохи більше як 760 тисяч гривень. Це – перший крок на шляху реформування підходу до стерилізації в країні.

Для того, щоб системно і комплексно розв’язувати проблему безпритульних тварин, ми не можемо обійтись без обладнаних ветеринарних і карантинних центрів у великих притулках по всій Україні. Це і є одна із планових цілей у роботі фонду Happy Paw, – коментують у фонді.

Читайте також: