Пошук

В Обухові говоритимуть про вуличних тварин: відношення влади, стерилізацію і гуманізм

В Обухові говоритимуть про вуличних тварин: відношення влади, стерилізацію і гуманізм

Благодійний фонд «Відродження» запрошує всіх небайдужих відвідати відкриту зустріч з питань безпритульних тварин в Обухові та Обухівському районі.

Про це йдеться у повідомленні фонду, котрий, як відомо, займається цим питанням в Обухові і районі, передають Хроніки Обухова.

Ціль: Звернути увагу обухівчан та місцевої влади на

  • проблему безпритульних тварин;
  • потребу у їх стерилізації тварин;
  • негуманне поводження з тваринами.

- Зараз ми збираємо небайдужих людей або організації, які готові хоч якось допомогти тваринам нашого міста або нашому притулку, - розповіли представники фонду.

Як відомо, БФ «Відродження» безкоштовно проводить стерилізацію безпритульних тварин в Обухові та області. А також займається постійним пошуком тваринам сім'ї.

- Наша місія - привернути увагу громадськості до питання безпритульних тварин, змінювати в бік покращення ставлення до тварин. Ми впевнені, що знищення тварин і недотримання принципів їхнього добробуту — це шлях, який інспірує посилення жорстокості в суспільстві, в цілому, - підкреслили волонтери.

Тому, на їх думку, треба привчати до гуманного поводження з тваринами дитинства, для цього, власне, планується запуск уроків доброти серед дітей в школах. А також, організація різноманітних заходів, з тим, щоб Обухів став толерантним містом. Принаймні, у ставленні до тварин.

Дата: 12.12.19
Час: 19-00
Місце: м.Обухів (Центр), вул. Малишка, 1
3-й пов., Актовий зал
Організатор: Вікторія 063 687 18 00

Читайте також:

Коментарі