Пошук

В Обухові розпочалося голосування за кращий проект пам'ятника: голосуй або не нарікай

В Обухові розпочалося голосування за кращий проект пам'ятника: голосуй або не нарікай

В Обухові розпочалося голосування за кращий проект пам'ятника на оновленій площі в адміністративній частині міста, відомій як "площа Матері".

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сайт міської ради.

Після розгляду електронної петиції мешканців міста Обухова від 21.08.2019 №42 щодо скасування рішення конкурсної комісії з визначення кращого проекту пам’ятника на центральній площі міста Обухівською міською радою було прийнято рішення від 26.09.2019 № 1266-53-VII про наступне:

  • Відповідно до Положення про електронні консультації та опитування на території Обухівської міської ради, затвердженого рішенням від 29.03.2019 № 1089-47-VII, провести електронне опитування мешканців міста щодо визначення кращого проекту пам’ятника Матері на центральній площі міста з тих варіантів, які були представлені митцями на двох попередніх конкурсах та нових варіантів, що були додані до участі в опитуванні.
  • Термін проведення електронного опитування триватиме місяць з моменту розміщення проектів на платформі "Консультації з громадськістю".

Термін проведення електронного опитування триватиме до 23 листопада 2019 року (включно).

Проголосувати можна на офіційному сайті Обухівської міської ради на електронній платформі «Консультації з громадськістю» або за посиланням.

Читайте також: