Пошук

В селі біля Обухова зняли ще один фільм: цього разу осучаснену класику

В селі біля Обухова зняли ще один фільм: цього разу осучаснену класику

2 березня на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра 12-серійної сучасної версії твору Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я». Частину фільму зняли біля Обухова.

Про це йдеться у спойлері by tv.ua, передають Хроніки Обухова.

- У повісті Нечуя-Левицького події відбуваються через кілька років після скасування кріпосного права. Дія серіалу розгортається через кілька років після здобуття Україною незалежності - з 2005-го по 2014 рік. Це період великих змін і адаптації - люди старшого покоління і молодь насилу уживаються в одній сім'ї. Всі Кайдаші окремо - прекрасні люди, а разом - запальна суміш. Об'єднує їх бажання бути незалежними, мати власний простір, жити в своїй хаті, працювати на своїй землі. Але чомусь так не виходить .., - йдеться у повідомленні.

Читайте також:

- Спочатку ми планували знімати все в реальних об'єктах, - розповідає шоураннер Наталя Ворожбит, - Але коли вирушили на пошуки локацій, зіткнулися з тим, що поруч зі столицею практично все всіяне котеджами і розкішними заміськими будинками, в них навіть близько немає тієї автентичності, яка нам потрібна. А ще нам було важливо, щоб місцевість була нерівною, горбистою - це в рази ускладнювало пошуки. Тому, коли потрапили в село Дерев'яна в Обухівському районі, і побачили ці будиночки, відразу зрозуміли: те, що треба. Через деякий час почали там будувати два будинки - головні локації. Шкода тільки, що після зйомок їх, швидше за все, знесуть, адже це декорації, жити в них не можна.

Нагадаємо, що раніше в Дерев'яні знімали «Дике поле» за мотивами роману С.Жадана «Ворошиловград».

Читайте також: