Пошук

В смт Козин діти готові обрати професію

В смт Козин діти готові обрати професію

Фахівці з профорієнтації Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості 1 серпня 2019 року провели виїзний захід «Професії майбутнього – яку обрати?» для 3 команд-загонів школярів середнього та старшого шкільного віку дитячого оздоровчого центру «Дніпро», який знаходиться в смт. Козин Обухівського району.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу Центру.

Захід проходив у кілька етапів: окремо для кожної вікової категорії. Підлітки ознайомилися з послугами служби зайнятості, формулою вибору майбутньої професії «Хочу-Можу-Треба» та типовими помилками, які найчастіше зустрічаються при виборі професійного шляху. Також, вони дізналися про класифікацією професій, розібралися, чим відрізняються поняття «професія» та «спеціальність» та обговорили потреби сучасного ринку праці.

В смт Козин діти готові обрати професію
В смт Козин діти готові обрати професію

Крім того, фахівці з профорієнтації Обухівської філії ознайомили старшокласників з новими онлайн-ресурсами служби зайнятості: діагностичним комплексом «Моя професія: консультаційна мережа» та «Платформою з профорієнтації та розвитку кар'єри ДСЗ».

За допомогою цих платформ усі бажаючі мають можливість безкоштовно пройти тестування та отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі.

На завершення заходу, учні з цікавістю переглянули відеофільми про нові, незнайомі для них професії, які нещодавно з’являються на ринку праці та будуть затребувані в найближчому майбутньому.

Тепер вони готові обрали собі не тільки справу до душі, а й таку, яка буде затребувана на ринку праці.

Читайте також: