Волонтери розповіли про загін собак, які рятують людей з-під завалів

Волонтери розповіли про загін собак, які рятують людей з-під завалів
21:00 03.03.2023
Доберманка Ханна — рятувальна собака, яка шукає зниклих і загиблих людей під завалами. Своє навчання вона розпочала у 5 місяців. З 2 років почала активно залучатися до пошуків людей. У березні їй виповниться вже 4 роки. За цей час Ханна багато разів допомагала нашим поліції та надзвичайникам. Зараз її активно залучає Генеральний штаб ЗСУ до проєкту «На щиті» для пошуку загиблих українських воїнів.

Про неї розповіли зоозахисники з UAnimals, передають Хроніки Обухова.

Раніше основним напрямком роботи Ханни був пошук людей в природному середовищі, а з початком повномасштабного вторгнення росії собака працює на техногенних завалах чи в забруднених армією агресора деокупованих територіях, розповіли зоозахисники.

Попри суровий погляд і породу, Ханна — дуже добра собака, яка за смаколик готова всім показати й «зайку» й «соромно» та безліч інших команд, які нікого не залишать байдужими

Друзі, нещодавно ми анонсували збір грошей на допомогу собакам загону «Антарєс», які рятують людей з-під завалів. За посиланням ви можете долучитися та допомогти Ханні й іншим собакам-героям надалі рятувати життя людей, додали вони.