Пошук

Зеленський виступив на iForum: стало відомо, що пообіцяв

Зеленський виступив на iForum: стало відомо, що пообіцяв

Новообраний президент України Володимир Зеленський виступив на конференції iForum.

Присутні на виступі члени Асоціації розвитку Обухівщини розповіли Хронікам Обухова, що він сам він пообіцяв.

- Я точно не хочу сьогодні вам обіцяти золоті гори, що ми зробимо тисячу заводів Tesla протягом п'яти років, у нас буде гіперлуп між цими заводами, Ілон Маск буде розрізати стрічку і буде міністр інновацій. Але я знаю точно, чому я тут, я хочу про це з вами поговорити, - сказав Зеленський.

Крім того, за словами присутнього на виступі члена Асоціації Олександра Устименка він розповів про своє бачення інновацій у медицині.

- Ми вкладаємося в медицину, лікування хвороб, а чуваки і дівчата вони своїми мізками вкладаються в превентивну медицину. І це і є новаторство, - сказав президент.

За його словами, відсутність електромереж може привести в сторону відновлюваної енергетики, відсутність банківської інфраструктури може призвести до цифрового банкінгу.

- Що нам заважає? Дійсно таке відчуття, що люди, які нам заважають, їх потрібно назвати - що. Таке відчуття, що у нас імунітет до майбутнього. А це неправда. Я впевнений, що ви кожен день творите великі речі, а наші чиновники і політики абсолютно цим не користуються, - цитує його ТСН.

Читайте також: