Пошук

Депутатку Обухівської райради позбавили посади заступниці голови КОДА

Депутатку Обухівської райради позбавили посади заступниці голови КОДА

30 вересня, голова КОДА Михайло Бно-Айріян підписав відповідне розпорядження про звільнення за власним бажанням своєї заступниці Алли Шкуро.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина", передають Хроніки Обухова.

Аллу Шкуро призначили на посаду 15 січня 2019 року заступником голови Київської ОДА за часів Терещука. Також чиновниця є керівником Секретаріату БПП- "Солідарність" Київщини. Депутатка Обухівської районної ради.

Довідково:

Алла Шкуро розпочала свою управлінську діяльність ще у 2003 році в Подільській районній державній адміністрації Києва. Пропрацювавши там понад 8 років, вона пройшла шлях від спеціаліста управління з питань внутрішньої політики до його очільника. Після цього протягом майже п’яти років керувала відомствами Держпідприємства з питань поводження з відходами та Головного управління Держземагентства у Києві, працювала заступником патронатної служби Міністерства аграрної політики та продовольства. На той момент очільником МінАПК був Тарас Кутовий. Крім того, була долучена до управління областю – була радником першого заступника голови КОДА в 2015-2016 роках.

Читайте також: