Пошук

Фраєр здувся: вибачте, Мосійчук знявся з виборів

Фраєр здувся: вибачте, Мосійчук знявся з виборів

Я знав цього парня ше років - надцять тому, коли він був молодим унсовцем з Лубен. Вже тоді у нього не сходилася футболка на пузі, фонтан амбіцій забризкував слиною велотрек, а за спиною, здається, майоріла перша "ходка".

Вже тоді Мосійчук мав певну репутацію, котра з часом заплела його імідж наче змії синів Лакоона і перетворилася на його другу шкіру.

Згідно з нею, парня цікавлять тільки дві речі: пафос і гроші. Перший закінчився - Мося знявся з виборів. Очікувано, з протяжним воєм загнаного на лінію постріла шакала.

Друге (гроші), просто відбулося. Звичайно, це не звинувачення, гіпотеза. Іншого пояснення важко здобутися, особливо в ситуації, коли "чорноротість" є інструментом для заробляння, а рейтинг коливається в межах статистичної похибки.

В цій ситуації залишається тільки голосно стукнути дверима і покинути пісочницю, в котрій твоє місце в кутку справа, в центр зась.

Що він цілком очікувано і зробив.

Причина проста: балотування-знімання для Мосі це не романтичний фльор, як здалося. Він не їздив по селам і не агітував за себе. Його задачі зводилися до війни за душі членів ОВК; війна закінчилася, Мося за старою ще донбаською звичкою заселфився, кинув РДГ пафоса у малограмотних читачів і поїхав на рибалку.

Ібо щуки глухі, перед смертю, кажуть, вони вірять всьому.

Читайте також:

Коментарі