Пошук

Колишня депутатка ВР потрапила у ДТП на Обухівській трасі: три години чекала на поліцію (відео)

Колишня депутатка ВР потрапила у ДТП на Обухівській трасі: три години чекала на поліцію (відео)

Колишня нардепка Інна Богословська потрапила у ДТП на Обухівській трасі. За її словами, на поліцію чекали кілька годин поспіль.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сторінку політика.

- У мене ДТП. Негідники, які в ньому винні, змилися ... хлопець, який ударив мене ззаду - не винен, він врятував і мою, і свою машини ... Стою в очікуванні поліції. Настрій зіпсовано, час спливає, гроші на ремонт будуть чималі (((. Але, напевно, це доля і Бог врятував. Я такого не бачила у своєму житті, щоб по дві сторони швидкісної траси на одному рівні були дві такі аварії! А вночі снилася мама, якій на Землі вже немає ... бережіть себе !! - написала вона.

- Рівно 2 години і 10 хвилин, як чекаємо поліцію. Величезна пробка через аварії, тисячі людей нервують і втрачають час ... Владі в особі поліції плювати на людей. Совок в атаці ... Можна уявити, скільки машин можна було купити і скільки поліцейських набрати на гроші, вкрадені на відкатах за бронежилети, автомобілі та інше ... і за гроші, які кешем возять наверх за ігрові автомати, наркоту, проституцію, зброю, контрабанду, незаконний видобуток копалин ... Оскільки про політику ще поки не пишу, скажу, як все суспільство: будьте ви прокляті, хами і злодії !! - не витримала вона.

За її словами, правоохоронці прибули за три години.

- Рівно три години. Поліція прибула. Посміхаються, - написала вона.

Читайте також:

Коментарі