Пошук

Коломойський поселив скандального юриста Януковича в Обухівському районі (відео)

Коломойський поселив скандального юриста Януковича в Обухівському районі (відео)

Після перемоги Зеленського олігарх Ігор Коломойський, схоже, мав великі сподівання на наступну п'ятирічку: щонайменше повернути собі втрачене – наприклад, «Приватбанк», а краще – суттєво розширити вплив на владу та політичну ситуацію в країні.

Про це йдеться у розслідуванні "Схем", передають Хроніки Обухова.

Про його зв'язок із Зеленським чимало говорили під час самої передвиборчої кампанії: про медійну підтримку кандидата на телеканалах олігарха, про його особистого адвоката Андрія Богдана, який став частиною «Зе!команди», і про пов’язаних з Коломойським авто і охорону кандидата.

Та за всі півроку президентства Зеленського його офіс публічно прозвітував лише про одну зустріч з олігархом. А як щодо непублічних зв’язків?

Журналісти помітили депутата з президентської партії «Слуга народу» Олександра Дубінського у компанії Коломойського на дні народження бізнесмена Кіпермана. Бачили, як соратник Коломойського депутат Палиця приїжджає в ОП. А також – кілька разів фіксували, як кортеж самого олігарха навідувався до будинку, де живе президент. «Схеми» дослідили, як це відбувається, хто його агенти у владі та чи не став таким сам Володимир Зеленський.

Читайте також:

- Олігарх Ігор Коломойський міг забезпечити житлом, автомобілем і охороною екс-заступника голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова після того, як він повернувся в Україну, - пишуть Букви.

Журналісти не раз фіксували, що автомобілі, якими користувався Портнов, були на виїзді з офісу Коломойського. Машина охорони, що супроводжує Портнова, записана на компанію, яка входить в структуру неформальної групи "Приват".

Крім цього, журналістам вдалося зафіксувати, як Портнов не раз приїжджав до дому в селі Козин, під Києвом, на територію, яку називають "дебаркадером" Привату ". Зокрема, Портнова тут бачили близько опівночі на наступний день після його повернення в Україну.

Читайте також:

Коментарі