Пошук

Коломойський перевіз офіс "Центренерго" і забарикадував його в cанаторії біля Обухова

Коломойський перевіз офіс "Центренерго" і забарикадував його в cанаторії біля Обухова

Олігарх Ігор Коломойський у передчутті можливого штурму перевіз центральний офіс "Центренерго" і забарикадував його в одному з санаторіїв Обухівського району Київської області.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив колишній народний депутат Сергій Лещенко, передають Хроніки Обухова.

Вся документація, яка є важливою для Коломойського і його підручного, колишнього депутата Євгена Геллера, також переїхала в цей санаторій, - наголосив він.

За словами Лещенка, зараз боротьба Коломойського за "Центренерго" нагадує його ж методи, якими він п'ять років тому боровся за контроль над держкомпанією "Укртранснафта" і наполовину державної компанії "Укрнафта".

Наші інсайдери повідомляють, що офіс забарикадувався в селі Рудики - в одному з санаторіїв. Це територія Обухівського району Київської області. Об'єкт, де тепер знаходиться центральний офіс "Центренерго", перетворився на фортецю з колючим дротом, бетонними блоками і автоматниками. Все це робиться в зв'язку з можливим штурмом для звільнення крісла глави державної компанії від ставленика олігарха, зауважив Лещенко.

За його словами, показово, що куратор території від партії "Слуга народу" Олександр Дубинський мовчить з приводу цього свавілля - йому цікавіше знімати ролики перед мерією Києва".

Хоча все це відбувається прямо на території виборчого округу 94, який він представляє в Раді. Але нічого дивного немає - не буде ж Дубинський викривати Коломойського? - додав він.

Читайте також:
Читайте також: