На Київщині створять центр підтримки цивільного населення під час війни

На Київщині створять центр підтримки цивільного населення під час війни
18:30 23.05.2023
На Київщині створять центр підтримки цивільного населення під час війни
Євгенія Рубан
Євгенія Рубан
Читать на русском

При Київській ОВА з’явиться центр підтримки цивільного населення. Він покликаний надавати допомогу українцям, які постраждали внаслідок російської агресії.

Про це повідомляють “Хроніки Обухова” з посиланням на Київську обласну військову адміністрацію.

У Координаційному центрі зможуть отримати допомогу ВПО, ветерани війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалі учасники Революції Гідності, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України тощо.

Координаційний центр має забезпечити ефективну взаємодію між органами виконавчої та місцевої влади, правоохоронними органами, громадськими об’єднаннями, волонтерами, представництвами в Україні міжнародних гуманітарних організацій під час вирішення питань щодо соціального захисту; надавати психосоціальну, медичну та правову допомогу постраждалому населенню, - сказано в повідомлені.

Основні завдання Координаційного центру:

  • організація збору та оброблення інформації щодо нагальних потреб та проблемних питань постраждалого населення;
  • збір та узагальнення інформації щодо спроможності територіальних громад у задоволенні невідкладних потреб та вирішенні проблемних питань постраждалого населення;
  • проведення аналізу діяльності надавачів соціальних послуг та моніторингу стану вирішення проблемних питань постраждалого населення;
  • консультаційна підтримка діяльності координаційних центрів територіальних громад;
  • взаємодія з міжнародними та національними організаціями, громадськими об’єднаннями, консультативно-дорадчими органами, іншими установами та організаціями, мета яких – вирішення проблемних питань постраждалого населення;
  • інформування населення щодо діяльності Координаційного центру та стану виконання відповідних регіональних цільових програм.

До роботи Координаційного центру можуть долучитися представники громадських організацій, які займаються підтримкою та допомогою населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту. Для цього необхідно звернутись з листом за адресою usznpchk@gmail.com до 26 травня. У листі необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові; посаду; робочий та мобільний телефони, електронну адресу.

Погода