Обухів і коронавірус: мерія виділить кошти на придбання тестів для діагностики і кисневих концентраторів

Обухів і коронавірус: мерія виділить кошти на придбання тестів для діагностики і кисневих концентраторів
16:46 13.03.2020

13 березня 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та позачергове засідання виконавчого комітету Обухівської міської ради, на яких було прийнято рішення про виділення коштів в сумі 150 тис. грн. на закупівлю кисневих концентраторів та швидких тестів для діагностики коронавірусу.

Про це розповів мер міста О. Левченко на своїй сторінці у Facebook, передають Хроніки міста.

- З огляду на складну ситуацію, яка склалася у зв’язку з розповсюдженням у світовому масштабі коронавірусної інфекції COVID-19, були прийняті запобіжні міри та введені обмежувальні заходи на території Обухівської міської об’єднаної територіальної громади, - зауважив він.

Зокрема:

  • Відповідно до подання директора комунального некомерційного підприємства Обухівської міської ради «Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Фетисенко О.О. Обухівською міською радою виділені кошти з резервного фонду у сумі 331 тис. 400 грн. для закупівлі засобів індивідуального захисту.
  • На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Обухівської міської ради, яке відбулося 11 березня 2020 року, було прийнято рішення призупинити освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти усіх типів та форм власності Обухівської міської ради та роботу культурно-мистецьких та розважальних закладів і обмежити проведення масових заходів на території громади з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції.
  • Для запобігання розповсюдження даної інфекції на території нашої громади усі підприємства, установи, заклади та організації, незалежно від форм власності та підпорядкування, а також в громадському транспорті, повинні посилити дезінфекційні заходи щодо робочих місць та приміщень.

Варто відзначити, що у Києві тести вже є.

На початку тижня Київ отримав швидкі тести на коронавірус, проте вони є тільки в лікарнях, повідомив Хрещатик.News з посиланням на фб-сторінку першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.

В аптеках такі тестсистеми продаватися не будуть, бо вони не призначені для використання поза межами медзакладів. В лікарні такий тест після звернення хворого та наявності у нього ознак респіраторного захворювання займатиме 30 хвилин.

Протестуватися на коронавірус можна безкоштовно, але тільки в лікарнях.

Тести надійшли в такі лікарні столиці:

  • Олександрівська клінічна лікарня;
  • Київська міська клінічна лікарня № 4;
  • Київська міська клінічна лікарня № 9;
  • Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1;
  • Київська міська дитяча клінічна лікарня № 2;
  • Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня;
  • Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини.

Топ за тиждень

Останні новини