Пошук

Портали обухівського лісу - червоточини лісостепового космосу

Портали обухівського лісу - червоточини лісостепового космосу

Це тільки теоретично до лісу можна потрапити крізь решето узлісся. Можливо тому, що останнє буває різним, в тому числі щільно зашитим живоплотом із суміші дубів, глевак, кропиви і бур'янів.

Відтак, потрапити з освітленого зеркала обжатого поля до густих сутінок листяного лісу можна лише через "портали" - невидимі для більшості проходи у фронтирі узлісся, червоточини місцевого лісостепового космосу.

Один з них знаходиться між історичними урочищами Дорошенківщина і Тишківщина, цими "хвостом" і "лапою" Обухівського дракона.

Вказівник шляху - ДУБ-ЧОРНОМОР на краю балки напроти г. Кукса. Дорога - заросла романтикою і помережена жуками-гнойовиками, грунтовка. Двері, котрі відкриває портал ведуть у двох протилежних напрямках.

Перший до оточеної дубовим гаєм галявини на вершині пагорбу, котру дехто вважає "земляною пірамідою".

ДІМ ПЕРУНА - закутий у дубову рукавицю, обточений ерозією з трьох боків, дійсно схожий на піраміду підйом північної частини Обухівського плато.
Направо більше - темний мов міфи про нього ДІМ ВЕЛЕСА; Алея древніх дубів включно з понівеченим перунами ДЕРЕВОМ ДУХІВ; ще недосліджені ділянки чорного Тишківського яру.

"Портал" - це двері до однієї з місцевих "країн чудес". Він щодня чекає на своїх аліс. Тільки замість кроликів у капелюхах там крикливі сичі. Подейкують, їх очі бачать одночасно Явь і Навь. А також минуле і майбутнє.

Але, останнє - гіпотеза.

Більше про Ігри Сили і їх Гравців.

Читайте також: