ТОП-5 місць в Обухові для вдалої фотосесії
12:33 04.05.2023
Топ
ТОП-5 місць в Обухові для вдалої фотосесії

Весна - прекрасний період для прогулянок, насолоди красою міста і вдалих фотосесій. Які місця для цього найкращі?

 • АЛЕЯ САКУР у період цвітіння - беззаперечне лідерство у кількості зроблених фото. Дерева цвітуть прямо зараз, тому поспішайте, хто ще не встиг зробити світлину.
 • МАР'ЇНА ГІРКА. Мисоподібний виступ на окраїні Обухова, за котеджним містечком "Стожари". За іншою версією - гора Висока. Саме так вона позначена на карті 19 ст. Це місце історично значиме. Тут приблизно в 3 ст. н.е. було зарубинецьке городище.
  На гірці стоїть хрест, тому місцеві інколи кажуть про це місце "на Хресті", "ходімо на Хрест".
  Звідси відкривається запаморочливий вид на Нещерів. Місце виглядає епічно у будь-яку пору року. Особливо класні фото виходять під час заходу сонця.
 • ОЗЕРО ФЕЙХОА. Відоме своїм смарагдовим кольором, що нагадує однойменний напій. Це через глину, яку тут добувають. Найкраще тут фотографуватися влітку, щоб відразу і скупатися. Але місце прекрасне і в інші пори року.
 • ОБРИВ ЗА СТОЖАРАМИ, але трохи далі, від Мар'їної гірки. Мені нагадує чимось природу Карпат. Приголомшливе місце як взимку, так і влітку. Звідси також видно Нещерів, але село розташоване справа.
 • ГОРА ПЕДИНА. Із неї відкривається чудовий вид на стару частину Обухова і озеро Фейхоа. Колись випускники школи імені Малишка зустрічали тут світанок. Не знаю, чи збереглася ця традиція дотепер.
  Звісно, це не всі варті уваги місця у громаді. Мені ще подобається гуляти у Бердяєвському парку, занедбаному, але все одно красивому. Чудове місце для прогулянок - алея вздовж стадіону школи номер 3, особливо у жовтні, коли дерева вбираються у жовте. Весь наш ліс, від Піщаної до Стожар і Лікарні - суцільна фотозона...
  А де любите гуляти і фотографуватись ви? Діліться вашими красивими фото у коментарях.
  Фото з мережі
Погода