Пошук

5 мільйонів грв. "у трубу": в Українці чиновники "недогледіли" порушення у тендері

5 мільйонів грв. "у трубу": в Українці чиновники "недогледіли" порушення у тендері

За заявою юристів “Тисни” НАБУ розпочало розслідування службової недбалості посадовців міської ради м. Українка, які через порушення в тендері на ремонт спричинили збитки для бюджету на близько 5 мільйонів гривень.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Бігус.iнфо.

Читайте також:

Власне кажучи, про це йдеться у повідомленні про початок досудового розслідування та витягу з ЄРДР.

  • Як повідомляли журналісти видання “Трипільский Край”, посадовці Української міської ради не оприлюднили звіти про укладені договори на ремонт водогону.
  • До того ж, ці договори не можуть бути виконані - за законом, не можна проводити тендери на роботи, доки не виконані договори, що стосуються попереднього етапу - проєктної документації. Збитки від такої протиправної діяльності складають близько 4 626 000 грн.
  • До справи підключились наші юристи «Тисни» - звернулись до Вищого антикорупційного суду, який зобов’язав НАБУ внести відомості про цю справу до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Подібні правопорушення караються штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте також: