Пошук

Активісти зняли відео про найперспективніше туристичне місце Обухова

Активісти зняли відео про найперспективніше туристичне місце Обухова

Обухівські активісти з ГО "Асоціація розвитку Обухівщини" створили оглядове відео про одне з найбільш перспективних рекреаційних місць Обухова, так зване озеро "Фейхоа" (воно ж "Глинянка", "Зелене озеро", прим. авт.)

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу організації.

- Згідно з історичними даними, глиняний кар’єр в районі «Автошколи» міг існувати ще 200 років тому. Сьогодні він затоплений водою зеленого кольору і постійно розширюється. Саме відтінок дозволив місцем гумористам назвати озеро в його улоговині латинським ботанічним терміном «Фейхоа», - розповіли вони.

Подейкують, що озеро живе і росте. Про це розповідають екскаватори і вантажівки, котрі методично розширюють водні кордони зеленої перлини Обухівщини. Зараз озер три: точніше – 1 головний «стакан» і два додаткових фужери «обабіч». І це не кінець – добрі обухівські депутати дозволили добувати глину до 2030 року.

- Ще одна проблема цього надзвичайно мальовничого, в три тераси місця – сміття. Ним заповнений один із «рукавів» озеро – той, що заріс очеретом. В цьому озері могли би жити китайські парчеві коропи і золоті рибки, натомість гніздиться пластикова тара, - зауважили вони.

Вина за повільне вбивство потенційно кращої рекреаційної зони Обухова – на нас. Точніше на тих, хто даремно вважає себе обухівцем.

- Патріоти міста прибирають за собою. А інколи і за іншими.

Люби Обухів. Прибирай,- додали вони.

Читайте також:

Коментарі