Пошук

Капище без кумира як теменос без ключів

Капище без кумира як теменос без ключів

У дуже вузьких обухівських колах це місце називається "Капищем". Дехто вважає, що саме тут стояв кумир Перуна.

Саме місце знаходиться в стороні від дороги, котра колись могла бути древнім узвозом. З іншого боку закинуте обійстя відлетівшого до Вирію пасічника, приклеєне ніби пташине гніздо над яром.

Зараз "Капище" - це закинутий город, по периметру котрого розташовані столітні дуби. Місце розташування локації - гора Кукса, можливий останець середньовічного Поперечного валу.

З обох боків капище оточене яром, відтак, це найбільший прямовисний і досить харАктерний мис на північ від історичного урочища Дорошенківщина, зараз вул. Гайдамацька.
"Капище" продається. Атмосферне і камерне воно зручне для проведення дрібних Ігор Сили, інших продуманих геомантичних практик.
Його центр сумує без ідола, а земля довкола нього - без треб. На це періодично натякають Стражі Капища - дуби. Це пам'ятає Ярило, котрий заглядає до урочища кілька разів на день.

Капище - теменос, позбавлений своєї сакральності історією і профанічними сільськогосподарськими практиками на кшталт вирощування картоплі.
Зараз він спить, деактивований профанічними людськими практиками.

Але звук, котрий періодично чують перехожі вказує лише на одне - хтось намагається підібрати Ключі до зарослого забуттям Замка його secret circle.

Більше про Ігри Сили і їх Гравців.

Читайте також: